Detektywi
odc. 588
Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek |
---|---|
W skrócie: | Student Akademii Sztuk Pięknych podejrzewa, że nie jest biologicznie spokrewniony ze swoimi rodzicami. Krzysztof Dziób wpada na trop mężczyzny, który przed laty był wielką miłością matki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Student Akademii Sztuk Pięknych podejrzewa, że nie jest biologicznie spokrewniony ze swoimi rodzicami. Kiedy chciał oddać krew poszkodowanej w wypadku matce, okazało się, że jest to niemożliwe z powodu niezgodności grupy krwi. Krzysztof Dziób wpada na trop mężczyzny, który przed laty był wielką miłością matki klienta.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- Detektywi (213) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 września 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (209) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 10 września 10:35
- Detektywi: Mroczna sieć (59/100) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 10 września 12:55
- Detektywi: Prześladowca (60/100) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 10 września 13:55
- Detektywi (214) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 10 września 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (210) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 11 września 10:35
- Detektywi: Nowy początek (61) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 11 września 12:55
- Detektywi: Dzieci z Nowej Wsi (62) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 11 września 13:55
- Detektywi (215) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 11 września 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (211) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 12 września 10:35