x
Detektywi (30)

Detektywi

odc. 30

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski
W skrócie:Do detektywów przychodzi kobieta, która próbuje dowiedzieć się, kto pobił jej ojca. Podejrzani są sąsiedzi uprzykrzający życie starszemu mężczyźnie. Klientka chce nagłośnić sprawę nękania rodzica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za sukcesem "Detektywów" stoją prawdziwe historie, które zostały wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca odcinków serialu, a także udział w serialu prawdziwych policjantów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Najnowsza odsłona produkcji jest poświęcona samym śledczym oraz ich metodom pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

Do detektywów przychodzi młoda kobieta, która próbuje dowiedzieć się, kto pobił jej 70-letniego ojca. Podejrzani są sąsiedzi od dawna uprzykrzający życie starszemu mężczyźnie, z czym wcale się nie ukrywają. Klientka decyduje się nagłośnić sprawę nękania rodzica w lokalnej telewizji. Tymczasem Anna Potaczek dostrzega na nagraniu, że w dniu ataku do 70-latka przyszedł jego zięć. Nieoczekiwanie ktoś napada na zaangażowanego w sprawę detektywa, Maksa Adamskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także