Detektyw Murdoch 8: Wrak (15)

Detektyw Murdoch 8: Wrak (15)

(Murdoch Mysteries: Shipwreck)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2014
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Genevieve Dufour, Helene Joy
Reżyseria:Don McBrearty
W skrócie:Murdoch bada sprawę morderstwa sprzątaczki Jeanette Rajotte, która została znaleziona martwa na cmentarzu przy grobie swoich rodziców. Dr Grace stwierdza, że kobieta zmarła w wyniku uderzenia w głowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 sierpnia
za 10 dni
21:30 Epic Drama

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Murdoch bada morderstwo sprzątaczki Jeanette Rajotte (Genevieve Dufour), która została znaleziona martwa na cmentarzu przy grobie swoich rodziców. Dr Grace stwierdza, że kobieta zmarła w wyniku uderzenia w głowę. Okazuje się, że proboszcz pobliskiego kościoła, ksiądz Daniel Lebel (Suzanne Roberts-Smith), zaginął. Według Brackenreida jest on głównym podejrzanym, choć Murdoch ma wątpliwości. Parafię odwiedza ojciec Keegan (Peter Outerbridge), jezuita, u którego Murdoch był niegdyś ministrantem. Detektyw wraca myślami do czasów dzieciństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także