Detektyw Murdoch 8: Problemy dziewcząt z Toronto (14)

Detektyw Murdoch 8: Problemy dziewcząt z Toronto (14)

(Murdoch Mysteries: Toronto's Girl Problem)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2014
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Helene Joy, Jonny Harris
Reżyseria:Peter Mitchell
W skrócie:Grupa złodziejek rabuje sklep jubilerski. Dr Grace i jej przyjaciółka Lillian Moss (Sara Mitich) mają przeniknąć do gangu, by pomóc w jego rozbiciu. Murdoch prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 sierpnia
za 10 dni
20:30 Epic Drama
poniedziałek, 24 sierpnia
za 11 dni
5:15 Epic Drama

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Grupa złodziejek rabuje sklep jubilerski. Dr Grace i jej przyjaciółka Lillian Moss (Sara Mitich) mają przeniknąć do gangu, by pomóc w jego rozbiciu. Z kolei Murdoch prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa jednej z członkiń grupy. Do szeregów Station House 4 dołącza siostrzeniec inspektora Brackenreida, Charlie (Charlie Clements). Nowy policjant szybko wchodzi w zatarg z Crabtreem oraz pozostałymi pracownikami posterunku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także