Detektyw Murdoch 8: Crabtree w akcji (16)

(Murdoch Mysteries: Crabtree Mania)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2014
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Reuben Jarvis, Helene Joy
Reżyseria:Peter Mitchell
W skrócie:Detektywi badają śmierć zapaśnika Przystojnego Randolpha Hendersona. Grace sądzi, że przyczyną zgonu była duża dawka morfiny. Organizator zapasów zabrania pracownikom rozmawiać z policją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Detektyw Murdoch i konstabl Crabtree badają śmierć Przystojnego Randolpha Hendersona (Reuben Jarvis), zawodowego zapaśnika. Początkowo Crabtree jest przekonany, że Henderson zmarł z powodu uderzenia w głowę, którego doznał podczas starcia z przeciwnikiem z ringu, Zamaskowanym Marauderem (Gavin Fox). Dr Grace nie znajduje obrażeń głowy. Sądzi, że ofiara zmarł z powodu dużej dawki morfiny. W miarę dalszych badań Crabtree dowiaduje się, że wiele ruchów na ringu jest markowanych, a wyniki meczów są z góry określone. Organizator zapasów, Victor McAlliste (Ari Cohen), zabrania pracownikom rozmawiania z policją.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także