Detektyw Murdoch 7: Śmierć doktora Ogdena (18-ost.)

(Murdoch Mysteries 7: The Death of Dr. Ogden)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2013
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Helene Joy, Jonny Harris
Reżyseria:Michael McGowan
W skrócie:Julia niespodziewanie dowiaduje się o śmierci ojca. Wstępne oględziny wskazują na to, że przedawkował heroinę, w co lekarce trudno uwierzyć. Kobieta prosi więc Murdocha o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kanada, początek XX wieku. Popularność zyskują kinoteatry i grane w nich pierwsze filmy dźwiękowe. Podczas jednego z seansów dojdzie do strzelaniny. Detektyw William Murdoch rozpocznie śledztwo w tej sprawie. W kręgu podejrzanych znajdzie się obecny na widowni znany wynalazca Thomas Edison. Murdoch zmierzy się także z fenomenem zabójczych pająków, potworem z morskiej piany, zombie i zagadkową śmiercią rowerzysty. Jak zwykle będzie mógł liczyć na pomoc podwładnego George'a Crabtree i ukochanej Julii Ogden.

W tym odcinku

Julia niespodziewanie otrzymuje wiadomość o śmierci ojca. Wstępne oględziny wskazują na to, że przedawkował heroinę. Zaniepokojonej lekarce trudno dać wiarę, że zrobił to celowo, bez przymusu. Kobieta prosi więc Murdocha o pomoc. By się uspokoić, chce przeprowadzić sekcję zwłok własnego ojca. Okaże się, czy ktoś próbuje sprowokować Julię, uciekając się do tak drastycznych metod.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)