Detektyw Murdoch 7: Murdoch i żywe trupy (5)

Detektyw Murdoch 7: Murdoch i żywe trupy (5)

(Murdoch Mysteries 7: Murdoch Of The Living Dead)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2013
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Helene Joy, Jonny Harris
Reżyseria:Yannick Bisson
W skrócie:Murdoch wszczyna dochodzenie w sprawie śmierci kobiety. Córka podejrzanego stwierdza w zeznaniach, że ojciec na krótko zniknął, a po powrocie zaczął się dziwnie zachowywać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kanada, początek XX wieku. Popularność zyskują kinoteatry i grane w nich pierwsze filmy dźwiękowe. Podczas jednego z seansów dojdzie do strzelaniny. Detektyw William Murdoch rozpocznie śledztwo w tej sprawie. W kręgu podejrzanych znajdzie się obecny na widowni znany wynalazca Thomas Edison. Murdoch zmierzy się także z fenomenem zabójczych pająków, potworem z morskiej piany, zombie i zagadkową śmiercią rowerzysty. Jak zwykle będzie mógł liczyć na pomoc podwładnego George'a Crabtree i ukochanej Julii Ogden.

W tym odcinku

Detektyw Murdoch wszczyna dochodzenie w sprawie śmierci kobiety. Podejrzenia padają na męża ofiary, Jeremiaha Fullera. Jego córka Betty stwierdza w zeznaniach, że ojciec na krótko zniknął, a po powrocie zaczął się dziwnie zachowywać. Crabtree, analizując relację dziewczyny, odkrywa powód nieobecności Fullera. Okazuje się, że według aktu zgonu mężczyzna od kilku dni nie żyje. Detektywi muszą obalić teorię o rzekomym zmartwychwstaniu męża ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także