Detektyw Murdoch 7: Ahoj, detektywie! (1)

Detektyw Murdoch 7: Ahoj, detektywie! (1)

(Murdoch Mysteries 7: Murdoch Ahoy)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2013
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Helene Joy, Jonny Harris
Reżyseria:Laurie Lynd
W skrócie:Clarence MacFarlane, właściciel statku pasażerskiego, który niebawem ma wypłynąć, prosi Murdocha i Brackenreida o pomoc. Mężczyzna obawia się anarchistów i sabotażu konkurencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kanada, początek XX wieku. Popularność zyskują kinoteatry i grane w nich pierwsze filmy dźwiękowe. Podczas jednego z seansów dojdzie do strzelaniny. Detektyw William Murdoch rozpocznie śledztwo w tej sprawie. W kręgu podejrzanych znajdzie się obecny na widowni znany wynalazca Thomas Edison. Murdoch zmierzy się także z fenomenem zabójczych pająków, potworem z morskiej piany, zombie i zagadkową śmiercią rowerzysty. Jak zwykle będzie mógł liczyć na pomoc podwładnego George'a Crabtree i ukochanej Julii Ogden.

W tym odcinku

Clarence MacFarlane, właściciel statku pasażerskiego, który niebawem ma wypłynąć, prosi Murdocha i Brackenreida o pomoc. Mężczyzna obawia się interwencji anarchistów i sabotażu konkurencji, gotowej na wszystko, by zaszkodzić jego biznesowi. William i Julia postanawiają więc incognito wejść na pokład i kontrolować sytuację. Nieoczekiwanie dochodzi do tragedii: tuż po opuszczeniu portu za burtę wypada człowiek. Okazuje się, że to córka MacFarlane'a, Amy. Podczas gdy wszyscy są zajęci poszukiwaniami dziewczyny, Murdoch i Ogden dokonują makabrycznego odkrycia - w jednej ze skrzyń w ładowni znajdują ciało mężczyzny. Detektywi muszą sprawdzić, czy te dwa wydarzenia miały ze sobą związek. Żadne z nich nie jest jednak świadome, że na pokładzie czyha o wiele większe niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także