Detektyw Murdoch 6: Na rogu ulicy (3)

Detektyw Murdoch 6: Na rogu ulicy (3)

(Murdoch Mysteries: Murdoch on the Corner)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2013
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
Reżyseria:Cal Coons
W skrócie:Detektyw William Murdoch bada sprawę zabójstwa mężczyzny i kobiety. Ofiary widziano na tym samym rogu dwóch ulic. Murdoch postanawia założyć tam kamerę własnej konstrukcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Schyłek epoki wiktoriańskiej. Toronto jest prawdziwym tyglem kultur i narodów. Mieszkają tu zarówno tradycyjne mieszczańskie rodziny, jak i niedawno przybyli, zagubieni emigranci. W tej pełnej kontrastów metropolii działa młody as policji, niezwykle inteligentny detektyw William Murdoch (Yannick Bisson). Tropiąc przestępców, wykorzystuje nie tylko swoje nieprzeciętne zdolności - w swoich śledztwach sięga także po najnowsze zdobycze nauki i techniki. Jego metody pracy budzą nieufność kolegów, którzy wolą tradycyjne sposoby działania. Sojuszniczką Murdocha jest doktor Julia Ogden (Helene Joy) - pierwsza kobieta koroner w historii kanadyjskiej policji. Młody detektyw może też liczyć na wsparcie swojego szefa, inspektora Brackenreida (Thomas Craig). Nie jest on przekonany do metod pracy podwładnego, ale wie, że jest on bezsprzecznie najlepszym detektywem w całym Toronto.

W tym odcinku

Detektyw Murdoch bada sprawę strzelaniny, w której zginął mężczyzna. Wkrótce strzałem w serce zostaje zabita kobieta. Inspektor Brackenreid zastanawia się, czy te dwie sprawy mogą być związane z niedawnym zabójstwem pastora. Doktor Julia obawia się, że w Toronto grasuje seryjny morderca. Murdoch dowiaduje się, że wszystkie ofiary widziano na tym samym rogu dwóch ulic. Detektyw postanawia założyć tam kamerę własnej konstrukcji. Ma nadzieję, że nagrania pomogą mu w namierzeniu mordercy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także