Detektyw Murdoch 5: Walka z terroryzmem (4)

(Murdoch Mysteries 5: War on Terror)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2012
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Jonny Harris, Helene Joy
Reżyseria:Laurie Lynd
W skrócie:Gdy konstable George Crabtree i Henry Higgins wychodzą z posterunku, w sklepie Milne'a następuje potężny wybuch. Detektyw Murdoch wpada na trop grupy, której przewodzi młoda anarchistka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
dziś
13:15 Epic Drama (z napisami)
wtorek, 22 października
jutro
7:50 Epic Drama (z napisami)
środa, 23 października
pojutrze
3:30 Epic Drama (z napisami)

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. Po ślubie przyjaciółki Julii Ogden (Helene Joy) Murdoch ze złamanym sercem wyrusza nad rzekę Klondike, gdzie trwa gorączka złota. Szybko porzuca jednak myśl o rozpoczęciu nowego życia. Czekają go kolejne zagadki kryminalne. Tym razem w ich rozwiązywaniu będzie mu pomagać młoda protegowana doktor Ogden, Emily Grace (Georgina Reilly).

W tym odcinku

Gdy konstable George Crabtree i Henry Higgins wychodzą z posterunku, w sklepie Petera Milne'a następuje potężny wybuch. Jest mnóstwo rannych i poszkodowanych. Stróże prawa natychmiast rozpoczynają dochodzenie. Detektyw Murdoch wpada na trop grupy, której przewodzi młoda, charyzmatyczna anarchistka Emma Goldman, jedna z prekursorek feminizmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także