Detektyw Murdoch 5: Po mrocznej stronie - część 2 (8)

(Murdoch Mysteries 5: Stroll on the Wild Side part 2)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2012
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Jonny Harris, Helene Joy
Reżyseria:Michael DeCarlo
W skrócie:Murdoch kontynuuje śledztwo w sprawie zaginięcia bibliotekarki, Lucille Messing. Trop prowadzi do niebezpiecznych dzielnic Toronto. Przekonuje się też, że Czarna Ręka nadal poszukuje Anny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 11 dni
11:10 Epic Drama (z napisami)
wtorek, 29 października
za 12 dni
6:00 Epic Drama (z napisami)
środa, 30 października
za 13 dni
1:55 Epic Drama (z napisami)

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. Po ślubie przyjaciółki Julii Ogden (Helene Joy) Murdoch ze złamanym sercem wyrusza nad rzekę Klondike, gdzie trwa gorączka złota. Szybko porzuca jednak myśl o rozpoczęciu nowego życia. Czekają go kolejne zagadki kryminalne. Tym razem w ich rozwiązywaniu będzie mu pomagać młoda protegowana doktor Ogden, Emily Grace (Georgina Reilly).

W tym odcinku

Murdoch kontynuuje śledztwo w sprawie zaginięcia bibliotekarki, Lucille Messing. Trop prowadzi do niebezpiecznych dzielnic Toronto, w których gnieżdżą się domy rozpusty i jaskinie hazardu. Jednocześnie przekonuje się, że Czarna Ręka nadal poszukuje Anny. By chronić kobietę, Murdoch musi podjąć radykalne kroki. Doktor Julia Ogden musi na pewien czas zawiesić swoją kontrowersyjną działalność. Nie wytrzymuje jednak długo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także