Detektyw Murdoch 5: Murdoch w Klondike (1)

Detektyw Murdoch 5: Murdoch w Klondike (1)

(Murdoch Mysteries 5: Murdoch of the Klondike)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2012
Występują:Yannick Bisson, Thomas Craig, Jonny Harris, Helene Joy
Reżyseria:Laurie Lynd
W skrócie:Murdoch, zdruzgotany ślubem Julii i zawieszony w obowiązkach, wyrusza nad Klondike, by spróbować szczęścia jako poszukiwacz złota. Jego żyłka detektywistyczna wkrótce daje o sobie znać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. Po ślubie przyjaciółki Julii Ogden (Helene Joy) Murdoch ze złamanym sercem wyrusza nad rzekę Klondike, gdzie trwa gorączka złota. Szybko porzuca jednak myśl o rozpoczęciu nowego życia. Czekają go kolejne zagadki kryminalne. Tym razem w ich rozwiązywaniu będzie mu pomagać młoda protegowana doktor Ogden, Emily Grace (Georgina Reilly).

W tym odcinku

Zdruzgotany ślubem Julii z innym mężczyzną i zawieszony w obowiązkach służbowych Murdoch wyrusza nad rzekę Klondike. Chce spróbować szczęścia jako poszukiwacz złota i rozpocząć nowe życie. Jego żyłka detektywistyczna wkrótce daje jednak o sobie znać. Gdy oberżystka Elizabeth Bryant zostaje oskarżona o morderstwo, Murdoch wraz z nowo poznanym pisarzem Jackiem Londonem rozpoczyna śledztwo. Tymczasem w Toronto pracę w laboratorium koronera rozpoczyna młoda i urodziwa doktor Emily Grace.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)