Detektyw Murdoch 4: Ślepa uliczka (6)

Detektyw Murdoch 4: Ślepa uliczka (6)

(Murdoch Mysteries: Dead End Street)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2011
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
W skrócie:Oglądając obraz ulicy w Toronto Murdoch zauważa, że namalowano na nim scenę morderstwa. Dotknięta autyzmem autorka dzieła porozumiewa się ze światem jedynie poprzez swoją sztukę...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. W czwartym sezonie serialu Murdoch przeżywa rozstanie z ze swoją najbliższą współpracownicą i przyjaciółką Julią Ogden (Helene Joy). Praca z nowym koronerem nie układa mu się najlepiej, a sprawę pogarsza konflikt z inspektorem Brackenreidem (Thomas Craig). Przełożony coraz poważniej myśli o rozpoczęciu kariery politycznej. Tymczasem Murdoch musi skupić się na kolejnych tajemniczych sprawach kryminalnych.

W tym odcinku

Oglądając obraz przedstawiający ulice Toronto Murdoch zauważa, że namalowano na nim scenę morderstwa. Dotknięta autyzmem autorka dzieła Lydia Howland (Lisa Repo-Martell) porozumiewa się ze światem jedynie poprzez swoją sztukę. Choć Murdoch nie potrafi wydobyć od niej żadnych informacji o przedstawionej na obrazie zbrodni, postanawia zająć się sprawą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także