Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów (13-ost.)

Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów (13-ost.)

(Murdoch Mysteries: Murdoch in Wonderland)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2011
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
W skrócie:Murdoch budzi się na miejscu zbrodni. Zginął gość honorowy na balu przebierańców, a detektyw, który został odurzony, niczego nie pamięta. Inspektor Giles zatrzymuje go w areszcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. W czwartym sezonie serialu Murdoch przeżywa rozstanie z ze swoją najbliższą współpracownicą i przyjaciółką Julią Ogden (Helene Joy). Praca z nowym koronerem nie układa mu się najlepiej, a sprawę pogarsza konflikt z inspektorem Brackenreidem (Thomas Craig). Przełożony coraz poważniej myśli o rozpoczęciu kariery politycznej. Tymczasem Murdoch musi skupić się na kolejnych tajemniczych sprawach kryminalnych.

W tym odcinku

Detektyw Murdoch budzi się na miejscu zbrodni. Zamordowanym jest honorowy gość balu przebierańców, którego motywem przewodnim były bajki. Murdoch został odurzony i nie pamięta niczego, co wydarzyło się podczas nieszczęsnego przyjęcia. Inspektor Brackenreid wierzy w jego niewinność, lecz inspektor Giles z 3. posterunku postanawia zatrzymać detektywa w areszcie. Jego sytuację pogarsza fakt, że kilka lat wcześniej aresztował Littlefaira, lecz mężczyzna nie został skazany. Jakby tego było mało, Murdoch musi natychmiast podjąć ważną decyzję natury uczuciowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także