Detektyw Murdoch 4: Komando (2)

Detektyw Murdoch 4: Komando (2)

(Murdoch Mysteries: Kommando)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2011   od 12 lat
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
W skrócie:Murdoch rozwiązuje tajemnicę morderstwa kanadyjskiego żołnierza. Współpracuje z dowódcami kanadyjskiej armii. Podejrzewa, że nie mówią mu wszystkiego. Wkrótce giną kolejni żołnierze...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. W czwartym sezonie serialu Murdoch przeżywa rozstanie z ze swoją najbliższą współpracownicą i przyjaciółką Julią Ogden (Helene Joy). Praca z nowym koronerem nie układa mu się najlepiej, a sprawę pogarsza konflikt z inspektorem Brackenreidem (Thomas Craig). Przełożony coraz poważniej myśli o rozpoczęciu kariery politycznej. Tymczasem Murdoch musi skupić się na kolejnych tajemniczych sprawach kryminalnych.

W tym odcinku

Detektyw Murdoch rozwiązuje tajemnicę morderstwa kanadyjskiego żołnierza. Mężczyźnie ukręcono głowę, a jego ciało przywiązano do drzewa. Szukając mordercy Murdoch współpracuje z dowódcami kanadyjskiej armii. Choć z pozoru wojskowi wykazują chęć pomocy, detektyw podejrzewa, że nie mówią mu wszystkiego. Wkrótce giną kolejni żołnierze. Fakty odkryte przez policjanta prowadzą do konfliktu policji z armią.

Występują (pokaż wszystkich)