Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka (9)

Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka (9)

(Murdoch Mysteries: Black Hand)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2011
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
W skrócie:Murdoch odkrywa, że strzelanina w tramwaju może mieć związek z jego dawną ukochaną, Anną Fulford. O udział w zajściu podejrzewa jej narzeczonego, nowojorskiego biznesmena. Mężczyzna znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. W czwartym sezonie serialu Murdoch przeżywa rozstanie z ze swoją najbliższą współpracownicą i przyjaciółką Julią Ogden (Helene Joy). Praca z nowym koronerem nie układa mu się najlepiej, a sprawę pogarsza konflikt z inspektorem Brackenreidem (Thomas Craig). Przełożony coraz poważniej myśli o rozpoczęciu kariery politycznej. Tymczasem Murdoch musi skupić się na kolejnych tajemniczych sprawach kryminalnych.

W tym odcinku

Murdoch odkrywa, że strzelanina w tramwaju, w sprawie której prowadzi dochodzenie, może mieć związek z jego dawną ukochaną, Anną Fulford. O udział w zajściu podejrzewa jej narzeczonego, nowojorskiego biznesmena, z którym kobieta zamierza wziąć ślub nad wodospadem Niagara. Jednak mężczyzna niespodziewanie znika. Tymczasem inspektor Brackenreid jest naciskany przez swoich politycznych zwolenników.

Występują (pokaż wszystkich)