Detektyw Murdoch 3: Wielki Mur (2)

Detektyw Murdoch 3: Wielki Mur (2)

(Murdoch Mysteries 3: The Great Wall)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2010
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
Reżyseria:Harvey Crossland
W skrócie:Murdoch bada sprawę zabójstwa posterunkowego Coopera. W organizmie policjanta wykryto substancje mogące pochodzić od chińskiego zielarza. Detektyw podejrzewa jego wnuczkę o udział w zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się w Toronto pod koniec XIX wieku. Jego bohaterem jest młody detektyw William Murdoch (Yannick Bisson), człowiek o żelaznych zasadach, chętnie korzystający z najnowszych zdobyczy techniki. Jego najgroźniejszą bronią jest nieprzeciętny intelekt. Przyzwyczajeni do tradycyjnych metod policjanci niechętnie patrzą na poczynania Murdocha, lecz wyniki przemawiają na jego korzyść. Może także liczyć na poparcie swojego szefa, inspektora Brackenreida (Thomas Craig) oraz doktor Julii Ogden (Helene Joy) - pierwszej koronerki w historii kanadyjskiej policji.

W tym odcinku

Detektyw Murdoch bada sprawę zabójstwa posterunkowego Felixa Coopera (Martin Hooper) w Chinatown. W organizmie policjanta znajdują się podejrzane substancje, które mogły pochodzić od chińskiego zielarza Feng Choya (Simon Sinn). Detektyw podejrzewa wnuczkę zielarza o udział w zbrodni. Zagłębiając się w świat chińskich imigrantów, Murdoch odkrywa mroczne sekrety lokalnej policji. Ta wiedza może nie tylko zniszczyć jego karierę, lecz nawet kosztować go życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także