Detektyw Murdoch 3: Podwójne życie (3)

Detektyw Murdoch 3: Podwójne życie (3)

(Murdoch Mysteries 3: Victor, Victorian)

serial kryminalny Kanada/Wielka Brytania 2010
Występują:Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris
Reżyseria:Laurie Lynd
W skrócie:Doktor Ogden i detektyw Murdoch prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa podczas ceremonii loży masońskiej. Aby odkryć sprawcę, muszą uzyskać zgodę na wejście do świątyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu toczy się w Toronto pod koniec XIX wieku. Jego bohaterem jest młody detektyw William Murdoch (Yannick Bisson), człowiek o żelaznych zasadach, chętnie korzystający z najnowszych zdobyczy techniki. Jego najgroźniejszą bronią jest nieprzeciętny intelekt. Przyzwyczajeni do tradycyjnych metod policjanci niechętnie patrzą na poczynania Murdocha, lecz wyniki przemawiają na jego korzyść. Może także liczyć na poparcie swojego szefa, inspektora Brackenreida (Thomas Craig) oraz doktor Julii Ogden (Helene Joy) - pierwszej koronerki w historii kanadyjskiej policji.

W tym odcinku

Doktor Ogden (Helene Joy) i detektyw Murdoch (Yannick Bisson) prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa, które popełniono podczas jednej z ceremonii loży masońskiej. Aby odkryć sprawcę, muszą najpierw uzyskać zgodę na wejście do świątyni. Wpływowi mieszkańcy miasta wchodzący w skład bractwa nie chcą jednak, aby ich miejsce kultu było oglądane przez kobietę i katolika. Dochodzenie, które udaje się przeprowadzić, wykazuje, że ofiarą jest Victor Bernard (Kevin Dennis) - nowy członek wspólnoty, który właśnie przechodził inicjację. Okazuje się też, że prowadził on podwójne życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także