Designated Survivor 2 (19)

Designated Survivor 2 (19)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Kiefer Sutherland, Kal Penn, Adan Canto, Italia Ricci
W skrócie:Ethan West przesłuchuje Kirkmana i jego współpracowników, aby potwierdzić zdolność prezydenta do sprawowania urzędu. Wells bada sprawę cyberataków wymierzonych m.in. w Andreę Frost.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland) to amerykański polityk, który zostaje wskazany jako "wyznaczony do przeżycia". Gdy wyżsi od niego rangą urzędnicy giną w wybuchu, zajmujący dotychczas stanowisko sekretarza ds. budownictwa i urbanistyki mężczyzna zostaje prezydentem. Kirkman stara się rozwiązać zagadkę ataku terrorystycznego, w którym zginęło wielu jego kolegów po fachu. Jednocześnie boryka się z wieloma innymi problemami - m.in. z brakiem doświadczenia i przygotowania do radzenia sobie na tak wysokim stanowisku. Amerykański serial stworzył David Guggenheim. Był on emitowany w telewizji ABC, a później pojawił się w Netfliksie.

W tym odcinku

Ethan West przesłuchuje Kirkmana i jego współpracowników, aby potwierdzić zdolność prezydenta do sprawowania urzędu. Wells bada sprawę cyberataków wymierzonych m.in. w Andreę Frost. Rennett i Wells padają ofiarami ataku. W jego konsekwencji Damian zostaje ranny. Kirkman zwalnia Wells za niesubordynację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także