Designated Survivor (14)

Designated Survivor (14)

(Designated Survivor: Commander-in-Chief)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Kiefer Sutherland, Kal Penn, Adan Canto, Italia Ricci
Reżyseria:Frederick E.O. Toye
W skrócie:Były prezydent Cornelius Moss współpracuje z Kirkmanem. Pomaga zaprowadzić porządek w gabinecie i zapobiec ludobójstwu w jednym z krajów Afryki. Wells przesłuchuje byłego szefa personelu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland) to amerykański polityk, który zostaje wskazany jako "wyznaczony do przeżycia". Gdy wyżsi od niego rangą urzędnicy giną w wybuchu, zajmujący dotychczas stanowisko sekretarza ds. budownictwa i urbanistyki mężczyzna zostaje prezydentem. Kirkman stara się rozwiązać zagadkę ataku terrorystycznego, w którym zginęło wielu jego kolegów po fachu. Jednocześnie boryka się z wieloma innymi problemami - m.in. z brakiem doświadczenia i przygotowania do radzenia sobie na tak wysokim stanowisku. Amerykański serial stworzył David Guggenheim. Był on emitowany w telewizji ABC, a później pojawił się w Netfliksie.

W tym odcinku

Były prezydent Cornelius Moss współpracuje z Kirkmanem, by pomóc mu zaprowadzić porządek w gabinecie i zapobiec ludobójstwu w jednym z krajów Afryki. Wells przesłuchuje byłego szefa personelu Charlesa Langdona i pyta o jego udział w spisku. Aaron podejmuje decyzję, związaną ze swoją przyszłością w Białym Domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także