Defekt 2 (5/9)

Defekt

sezon 2 odc. 5/9

serial sensacyjny Polska 2005   od 12 lat
Występują:Magdalena Cielecka, Piotr Fronczewski, Jan Peszek, Andrzej Chyra
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Prokurator Ginter mieszka na prowincji i przygotowuje się do ślubu. O pani Ginter nie zapomniał gangster Wołczyk, obecnie w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Witold Kosmala przechodzi na emeryturę. Prokurator Elżbieta Ginter rozpoczyna przygotowania do ślubu. Tymczasem gangsterzy, którzy za jej sprawą trafili do więzienia, przygotowują zemstę.

W tym odcinku

Elżbieta Ginter odeszła z prokuratury. Mieszka na prowincji, zajmuje się domem i przygotowuje wszystko do zbliżającego się ślubu. Jej narzeczony to dziennikarz lokalnej stacji radiowej, Andrzej Krauz. Na uroczystość zaproszony jest Witold Kosmala, który obecnie jest już na emeryturze. O Ginter nie zapomniał jednak gangster, który przez prokurator trafił do więzienie - Wołczyk. Starannie gromadzi wszystkie wycinki prasowe na jej temat. Tymczasem w okolicy, w której mieszka Elżbieta, zostaje zastrzelony bandyta. Zabija go aspirant Szymek Malec. Potem spotyka się on Andrzejem Krauzem. Wkrótce, podczas wieczoru kawalerskiego, dziennikarz otrzymuje telefon od szarej eminencji lokalnej społeczności - Janeckiego. Wychodzi i nie wraca już do towarzystwa. Policja powiadamia Elżbietę o zaginięciu narzeczonego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także