Debeściaki (4/6)

Debeściaki (4/6)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk poszukają najlepszego auta GT. Szybkie, wygodne i prestiżowe - maserati, ferrari, bentley, mercedes czy audi to tylko część marek, które zostaną pokazane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po raz drugi opinie dwóch motoryzacyjnych dziennikarzy zostaną ze sobą zderzone. Dowiemy się, czy uda im się znaleźć porozumienie. Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki poszukają najlepszych ich zdaniem samochodów w różnych kategoriach. W tym subiektywnym przeglądzie nacisk zostanie położony na emocje i detale wyróżniające zwłaszcza te mniej oczywiste wybory. Zostaną zestawione ze sobą auta droższe z tańszymi, starsze z nowszymi, mocniejsze ze słabszymi - wszystko po to, by pokazać jak najpełniejsze spektrum motoryzacyjnego świata i mnogość perspektyw, z jakich można go eksplorować.

Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk poszukają najlepszego auta GT, który będzie się nadawał do wielkiej turystyki. Szybkie, wygodne i prestiżowe - maserati, ferrari, bentley, mercedes czy audi to tylko część marek, które zostaną pokazane.