DeFacto 8 (5/15)

DeFacto 8 (5/15)

program popularnonaukowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Twórcy odkryją mroczny sekret pożądania. Opowiedzą też o hałasie w polskich szkołach i ekstremalnych sportach, które można uprawiać w mieście. W finale odcinka poruszą temat współczesnych amazonek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jan Pirowski będzie okrywał przed widzami tajemnice otaczającego świata. Dziennikarz przedstawi najciekawsze informacje z kraju i ze świata i pokaże to, co może mieć realny wpływ na nasze życie. W programie nie zabraknie informacji dotyczących medycyny, społeczeństwa czy lifestylu. Widzowie poznają m.in. tajemnice samolotów, które potrafią przelecieć setki kilometrów bez kropli paliwa, dowiedzą się, czemu pocałunki są tak przyjemne. Przyjrzą się także mózgom geniuszy oraz jednemu z najbardziej znanych cyrków świata, w którym nie występują zwierzęta.

Twórcy odkryją przed widzami mroczny sekret pożądania. Opowiedzą także o hałasie panującym w polskich szkołach oraz o ekstremalnych sportach, które można uprawiać w mieście. W finale odcinka poruszą temat odwagi i determinacji współczesnych amazonek, czyli kobiet, którym amputowano piersi.

Zobacz także