DeFacto 8 (2/15)

DeFacto 8 (2/15)

program popularnonaukowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Realizatorzy udowodnią, że całowanie może kojarzyć się nie tylko z miłością, ale być również sygnałem władzy. Zaprezentują także, jak od kulis wygląda praca lotniczego pogotowia ratunkowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jan Pirowski będzie okrywał przed widzami tajemnice otaczającego świata. Dziennikarz przedstawi najciekawsze informacje z kraju i ze świata i pokaże to, co może mieć realny wpływ na nasze życie. W programie nie zabraknie informacji dotyczących medycyny, społeczeństwa czy lifestylu. Widzowie poznają m.in. tajemnice samolotów, które potrafią przelecieć setki kilometrów bez kropli paliwa, dowiedzą się, czemu pocałunki są tak przyjemne. Przyjrzą się także mózgom geniuszy oraz jednemu z najbardziej znanych cyrków świata, w którym nie występują zwierzęta.

Realizatorzy udowodnią, że całowanie może kojarzyć się nie tylko z miłością, ale być również sygnałem władzy. Pokażą także kolekcję niezwykle rzadkich kamieni, zbadają, jak od kulis wygląda praca lotniczego pogotowia ratunkowego i wyjaśnią, czym jest tajemniczo brzmiąca sharing economy.

Zobacz także