Darren McMullen wśród outsiderów (3)

Darren McMullen wśród outsiderów (3)

(Outsiders With Darren McMullen)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2014   od 12 lat
W skrócie:Darren zwiedza amsterdamską dzielnicę czerwonych latarni. Następnie w Chorwacji spotyka się z realianami. Wierzą oni, że rasa ludzka została stworzona przez istoty pozaziemskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Darren McMullen, szkocki prezenter telewizyjny mieszkający w Los Angeles, wyrusza w podróż do nieznanej Europy. Odkrywa najdziwniejsze i najciekawsze wspólnoty kulturowe, tradycyjne klany i współczesne subkultury tego kontynentu. Poznaje ich zwyczaje i wierzenia, a także bierze udział w ich ceremoniach.

W tym odcinku

Darren odbywa wycieczkę po amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni. Towarzyszą mu siostry Fokken - 71-letnie bliźniaczki, wciąż aktywne prostytutki. Kobiety uczą go kilku trików ze swojego fachu. Następnie, w Chorwacji, Darren spotyka się z realianami. Ta religijna społeczność wierzy, że rasa ludzka została stworzona przez istoty pozaziemskie. Na koniec prezenter odwiedza angielskie miasteczko Weymouth, gdzie mieszka Ken Andre. Za dnia jest on spokojnym ojcem dwójki dzieci, a w nocy zmienia się w walczącego ze złem wojownika ninja.