Darek solo 3 (8)

Darek solo 3 (8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Do Darka zgłasza się Marcin. Jego żona wkrótce urodzi. Mężczyzna chciałby przygotować prezent w postaci szafki na książki. W odcinku dowiemy się też, jak postarzyć deskę, a z drewna zrobić metal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodarz programu, Darek Wardziak, to stolarz znany z programu "Dorota was urządzi". Tym razem po raz kolejny wystąpi solo i będzie pomagał osobom, które chcą zrobić niespodziankę komuś bliskiemu. Wspólnie, w wielkiej tajemnicy, będą musieli wejść do mieszkania obdarowywanej osoby, by dokonać potrzebnych pomiarów, a następnie stworzyć od podstaw nowy mebel. Darek dzięki swojej kreatywności i wiedzy stolarskiej nauczy i pokaże, jak wykonać wyjątkowy mebel, którego nie kupi się w żadnym sklepie. Widzowie przekonają się, czy uda się wszystko utrzymać w tajemnicy, aż do końca oraz czy niespodzianka się spodoba.

Do Darka zgłasza się Marcin. Jego żona Asia jest w ciąży wkrótce będzie rodzić. Mężczyzna chciałby przygotować dla niej prezent w postaci szafki na książki. Zadanie wydaje się proste, ale nic nie może być za łatwe dla takiego stolarza, jak Darek. W odcinku dowiemy się m.in. jak za pomocą łańcuchów, samochodu i piły postarzyć deskę oraz jak z drewna zrobić metal. Na Darku będzie ciążyła podwójna presja. Musi bowiem zdążyć z wykonaniem mebla nie tylko przed przyjściem Asi, ale także przed porodem.

Twórcy (pokaż wszystkich)