Dance Dance Dance 2: Część 1 (5)

Dance Dance Dance 2: Część 1 (5)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, Katarzyna Stankiewicz, Anna Stankiewicz
W skrócie:Dziś na parkiecie zaprezentują się duety. Wśród nich będą Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy odtworzą choreografię z 'Lose Control'. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zatańczą do 'Let It Go'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do widowiskowej tanecznej rywalizacji staje sześć duetów. Tworzą je: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, prezenterzy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, model i akrobata Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem, a także aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Ich zadaniem będzie odwzorowanie choreografii ze znanych na całym świecie utworów. Zmagania gwiazd na parkiecie oceniają Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Anna Mucha. Show prowadzą Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea.

Dziś na parkiecie zaprezentują się duety. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka odtworzą choreografię z utworu "Lose Control" w wykonaniu Missy Elliott. Zobaczymy również braci Rafała i Krzysztofa Jonkiszów w energetycznym hicie "Shake a Tail Feather" z filmu "Blues Brothers". Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zatańczą do nastrojowego utworu "Let It Go" Jamesa Baya, a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - do " Scream & Shout" will.i.ama i Britney Spears.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także