Damy i wieśniaczki. Za granicą 2 (3/20)

Damy i wieśniaczki. Za granicą 2 (3/20)

serial fabularno-dokumentalny Ukraina/Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Ślązaczka Justyna nie wstydzi się kusić własnym ciałem. Zamieni się miejscami z wieśniaczką Iloną ważącą ponad 100 kilogramów. Na prowincji damę czeka konfrontacja z krową i zapachami w chlewie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wielką pasją damy z Warszawy, Alicji, jest muzyka disco polo. Artystka zamieni się miejscami z Ukrainką Nadią, wysportowaną zwolenniczką zdrowego odżywiania, na którą w mieście będą czekać próby w studiu nagraniowym i lekcja tańca, a na koniec - występ przed publicznością. Nadia przekona się, jak wygląda życie piosenkarki i czy masaż miodem może być przyjemny. Na Ukrainie przed Alicją trudne wyzwania: wypas krów, sprzedaż pączków przy trasie, a nawet joga w otoczeniu świń. Na koniec niezwykłe zakupy ubraniowe.

W tym odcinku

Ślązaczka Justyna nie wstydzi się kusić własnym ciałem. Zamieni się miejscami z wieśniaczką Iloną ważącą ponad 100 kilogramów. Na prowincji damę czeka konfrontacja z niegrzeczną krową i zapachami w chlewie. Sprawdzi się także w zawodzie cukiernika. Z kolei Ilona spróbuje swoich sił w pole dance, postara się wzbić w powietrze, a nawet zaliczy striptiz na własnym wieczorze panieńskim.

Zobacz także