Damy i wieśniaczki. PL (9/12)

Damy i wieśniaczki. PL (9/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Andżelika Walaszek-Pokora, której życie upływa na organizowaniu imprez, będzie musiała przecierpieć wiejskie niewygody. Z kolei rencistka Janina spróbuje odnaleźć się w luksusowym butiku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy wyjeżdżają na głęboką prowincję, gdzie czeka ich ciężka fizyczna praca. W tym świecie trzeba wcześnie wstawać, gotować posiłki dla całej rodziny, a po wodę chodzić do studni. W tym czasie ich miejsce w drogich apartamentach zajmą dziewczyny ze wsi, które będą musiały odnaleźć się w wielkomiejskim przepychu. Powrót do normalności może okazać się bolesny.

W tym odcinku

W centrum Warszawy mieszka Andżelika Walaszek-Pokora, właścicielka agencji eventowej. Jej życie upływa na organizowaniu imprez i występach w grupie teatralnej. Dama nie szczędzi na siebie pieniędzy. Będzie musiała przecierpieć wiejskie niewygody. W nadmorskiej wsi Piekło mieszka Janina - bezrobotna rencistka mająca na utrzymaniu dzieci. Rodzinie brakuje pieniędzy nawet na najbardziej na podstawowe potrzeby. Kobieta będzie musiała odnaleźć się zarówno w luksusowym butiku, jak i pełnym namiętności tańcu. W finale odcinka Dama i Wieśniaczka spotkają się ze sobą i omówią wzajemne wrażenia.