Damy i wieśniaczki. PL (7/12)

Damy i wieśniaczki. PL (7/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Mieszkająca pod Warszawą Joanna otrzymała w spadku rodzinny biznes. Żyje w luksusie, ma prywatny samolot, a podczas zakupów na wszystko może sobie pozwolić. Bizneswoman na kilka dni zmieni otoczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 sierpnia
za 7 dni
13:20 TTV (z napisami)

Opis

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy wyjeżdżają na głęboką prowincję, gdzie czeka ich ciężka fizyczna praca. W tym świecie trzeba wcześnie wstawać, gotować posiłki dla całej rodziny, a po wodę chodzić do studni. W tym czasie ich miejsce w drogich apartamentach zajmą dziewczyny ze wsi, które będą musiały odnaleźć się w wielkomiejskim przepychu. Powrót do normalności może okazać się bolesny.

W tym odcinku

Mieszkająca pod Warszawą Joanna Paszkowska otrzymała w spadku dobrze prosperujący rodzinny biznes. Żyje w luksusie, ma prywatny samolot, a podczas zakupów nie zwraca uwagi na ceny, ponieważ na wszystko może sobie pozwolić. Bizneswoman na kilka dni diametralnie zmieni otoczenie. Czekają ją przygotowania do prawdziwego wiejskiego wesela. Teresa Waliszewska mieszka w Grudziądzu. Jest samotną matką, pracuje jako sprzątaczka. Marzy, by wyprowadzić się z komunalnego mieszkania, w którym toaletę musi dzielić z sąsiadami. Wyjazd do stolicy będzie dla niej szansą na spojrzenie na swoje życie i plany z zupełnie innej strony.

Zobacz także