Damy i wieśniaczki. PL (4/12)

Damy i wieśniaczki. PL (4/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Monika Słowiańska na same zabiegi medycyny estetycznej wydaje kilka tysięcy złotych miesięcznie. Trafi do wsi, gdzie w zrujnowanym domu mieszka Magda. Z kolei Magda pozna smak luksusu w mieście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 29 października
za 3 dni
20:05 TTV (z napisami)
sobota, 31 października
za 5 dni
1:30 TTV (z napisami)

Opis

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy wyjeżdżają na głęboką prowincję, gdzie czeka ich ciężka fizyczna praca. W tym świecie trzeba wcześnie wstawać, gotować posiłki dla całej rodziny, a po wodę chodzić do studni. W tym czasie ich miejsce w drogich apartamentach zajmą dziewczyny ze wsi, które będą musiały odnaleźć się w wielkomiejskim przepychu. Powrót do normalności może okazać się bolesny.

W tym odcinku

Rolę tytułowej damy w tym odcinku będzie odgrywać Monika Słowiańska - doktor nauk humanistycznych i współwłaścicielka kliniki chirurgii plastycznej. Pieniądze nie stanowią dla niej problemu - na same zabiegi medycyny estetycznej wydaje kilka tysięcy złotych miesięcznie. Widzowie przekonają się, czy poradzi sobie w warunkach, do których zupełnie nie jest przyzwyczajona - gdzie za toaletę służy plastikowe wiaderko. Będzie musiała znaleźć wspólny język z tamtejszymi mieszkańcami, mimo różnic światopoglądowych. Natomiast we wsi Rozdzielna mieszka Magda. Jest bezrobotną matką pięciorga dzieci. Cała rodzina mieszka w zrujnowanym domu, ponieważ nie stać ich na remont. Magda trafi do wielkiego miasta i posmakuje tamtejszego życia. Będzie musiała wcielić się w rolę bogatej kobiety. Na finałowej kolacji Magda i Monika będą mogły wymienić się doświadczeniami oraz dobrymi radami.

Zobacz także