Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Słowikowski domaga się od ordynatora Łubicza podwyżki dla swojego kolegi sanitariusza, Ryśka. Tymczasem dr Kidler, przekonany, że odziedziczył ogromny majątek, zaniedbuje swoje obowiązki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Słowikowski domaga się od ordynatora Łubicza podwyżki dla swojego kolegi sanitariusza, niejakiego Ryśka. W razie odmowy grozi ujawnieniem kompromitujących zdjęć. Łubicz obawia się, że podwyżka uruchomi lawinę żądań pozostałych pracowników i wymyśla plan mający temu zapobiec. Tymczasem doktor Kidler coraz bardziej lekceważąco podchodzi do swoich obowiązków. Czuje się już niemal właścicielem ogromnego spadku po cioci ze Szwajcarii i na to konto chce sobie zamówić garnitur. Jego uszycie zamierza zlecić krawcowi, który jest jego pacjentem. Przez pomyłkę trafia jednak do przedsiębiorcy pogrzebowego, który bierze od niego miarę... na trumnę. Po szpitalu rozchodzi się wiadomość, że Kidler wybiera się na tamten świat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)