Daleko od noszy 2: Skutki uboczne (5)

Daleko od noszy 2: Skutki uboczne (5)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Do szpitala przybywają przedstawiciele firmy farmaceutycznej, by testować nowe leki. Ordynator Łubicz przyjmuje ich z otwartymi rękami. Już po tygodniu widać efekty zażywania specyfików.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Szpitalna winda staje się już prawdziwym postrachem wśród pacjentów. Popłoch wywołuje zwłaszcza guzik czwartego piętra. Do kliniki przybywają przedstawiciele firmy farmaceutycznej w poszukiwaniu chętnych do testowania nowych leków. Łubicz przyjmuje ich z otwartymi ramionami i chętnie oddaje swoich podwładnych. Nie przejmuje się przy tym ostrzeżeniami o skutkach ubocznych. Już po tygodniu widać pierwsze efekty zażywania specyfików. Ordynator dzięki lekowi na odmłodzenie zaczyna seplenić. Basia przybiera na wadze tak bardzo, że nie mieści się w drzwiach windy, a Kraśnik dzięki lekowi na pamięć, traci słuch. Kidlerowi tymczasem przybywa za dużo mięśni, za to ubywa mu coś znacznie ważniejszego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)