Daleko od noszy 2: Pokaz mody szpitalnej (9)

Daleko od noszy 2: Pokaz mody szpitalnej (9)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:W szpitalu pojawia się pacjentka, której ubiór szybko zyskuje sympatię damskiej części personelu. Firma, której jest założycielką, ma wprowadzić wiele atrakcji na oddziale.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 2 marca
za 9 dni
3:30 Comedy Central Family

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Do szpitala ma przybyć unijna komisja, która zbada, czy panują w nim odpowiednie standardy. Ordynator Łubicz chce przygotować dla gości specjalne show. Odpowiedni pomysł podsuwają mu siostra Basen i Basia. W szpitalu pojawia się bowiem nowa pacjentka, właścicielka wypożyczalni sukien ślubnych. Z polecenia ordynatora męska część personelu, a w szczególności doktor Kidler, ma do odegrania ważną rolę w przedsięwzięciu, jakim będzie pokaz mody. Wstrząs ostrzega lekarza, że cała impreza jest prawdopodobnie pułapką na niego. Jego narzeczona Alicja chce bowiem urządzić prawdziwy ślub.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także