Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (8)

Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (8)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Właściciel firmy, która wyprodukowała krople na pamięć absolutną, proponuje ordynatorowi przeprowadzenie badań klinicznych. Łubicz zgadza się i zaczyna testy na sobie i lekarzach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

W szpitalu zjawia się właściciel pewnej firmy farmaceutycznej, która wyprodukowała krople na pamięć absolutną. Za drobną opłatą proponuje ordynatorowi przeprowadzenie badań klinicznych. Łubicz zgadza się i zaczyna testować działanie preparatu na sobie. Wkrótce przepisuje go pozostałym lekarzom. Efekty jego działania są zaskakujące. Wstrząs i Kidler przypominają sobie, że mają niezałatwione spory z czasów wspólnej nauki w podstawówce i postanawiają je rozwiązać przy pomocy pojedynku na pięści. Kraśnik i Słowikowski ustalają w końcu, ile pieniędzy są sobie winni. Siostra Basen nagle odkrywa, że pamięta wszystko, czego nauczyła się w szkole i zaczyna edukować Wojtusia. Z kolei jej mąż, udzielając porady znachorskiej, rozpoznaje oszusta, który kiedyś ukradł całe jego oszczędności. Łubicz zadowolony z efektów działania kropel, postanawia poinformować o tym ministerstwo. Ordynator liczy na medal i awans na wysokie stanowisko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także