Daleko od noszy 2: Nielegalne SPA (3)

Daleko od noszy 2: Nielegalne SPA (3)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Ordynator Łubicz chce adoptować doktor Karinkę. Szpital zamienia się w dobrze funkcjonujące spa. Kidler, zamiast łóżka opalającego, oferuje popsuty aparat rentgenowski, który też grzeje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Szpitalna winda wciąż odmawia posłuszeństwa. By móc z niej skorzystać, potrzebna jest wiedzy z zakresu elektroniki. W Łubiczu budzą się ojcowskie uczucia i chce adoptować doktor Karinkę. Na przeszkodzie stają jednak... rodzice lekarki. Zaaferowany swoimi staraniami o ojcostwo, nie zauważa, że szpital zamienia się w dobrze funkcjonujące spa. Doktor Wstrząs odkrywa swoje drugie powołanie i zaczyna wszystkich strzyc, wykorzystując umiejętności nabyte w trakcie pobytu w Afryce. Siostra Basia odkrywa zalety ryb, których przysmakiem jest zrogowaciały naskórek na stopach. Natomiast Kidler, zamiast łóżka opalającego, oferuje pacjentom popsuty aparat rentgenowski, który też wydziela ciepło...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)