Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)

serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Bizoń dostarcza do szpitala przesyłkę zawiadamiającą o ogłoszeniu 'Konkursu Mistrza Cienkiego Szwu'. Ordynator Łubicz zarządza intensywny trening.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Bizoń zostaje właścicielem firmy kurierskiej. Dostarcza do szpitala przesyłkę zawiadamiającą o ogłoszeniu przez Ministerstwo Zdrowia "Konkursu Mistrza Cienkiego Szwu". Zwycięzcą ma zostać ten, kto najlepiej zszyje pacjenta. Ordynator Łubicz zarządza intensywny trening, który wkrótce przeradza się w polowanie na pacjentów. Karinka zostaje obrażona przez swoją sąsiadkę, która przepuściła ją w drzwiach ze słowami "starsi mają pierwszeństwo". Postanawia wynająć sanitariusza Słowikowskiego, aby nauczył dziewczynę grzeczności. Doktor Kraśnik i doktor Basen po brzydko pachnących rękach rozpoznają w sobie bratnią, wędkarską duszę. Wymieniają się doświadczeniami i opowieściami o sukcesach w połowach. Podsłuchująca ich siostra Basia opacznie rozumie ich rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)