Daleko od noszy 2: Mecz (1)

Daleko od noszy 2: Mecz (1)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010
Występują:Piotr Gąsowski, Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Siostra Basia postanawia wyjść za mąż, co wprawia doktora Wstrząsa w melancholię. Ordynator interesuje się piłką nożną. Okazuje się, że większość pracowników szpitala to niedoszli piłkarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników szpitala, którego szefem jest doktor Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski). W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej ministerstwo postanawia stworzyć Mobilną Ekipę Częstych Zadań, w skrócie M.E.C.Z. Okazuje się, że to placówka doktora Łubicza ma zostać przemianowana w polowy szpital szybkiego reagowania, który będzie obsługiwał piłkarzy biorących udział w turnieju oraz kibiców oglądających ich poczynania z trybun. Medycy i personel rozpoczynają przygotowania do ambitnego zadania.

W tym odcinku

W szpitalnej windzie pojawia się atestowany przez Unię Europejską "patyk", który ma służyć do jej uruchamiania. Mimo usprawnień podróż windą nadal nie należy do najbezpieczniejszych. Tymczasem siostra Basia postanawia ponownie wyjść za mąż, co wprawia doktora Wstrząsa w melancholijny nastrój. Ordynator zaczyna interesować się piłką nożną. Szuka towarzysza, z którym mógłby oglądać mecze. Nagle okazuje się, że większość pracowników placówki to niedoszli piłkarze i futbolowi eksperci. Każdy z nich chciałby zostać piłkarskim asystentem Łubicza, zwłaszcza że nowe stanowisko, oprócz dodatkowej pensji, wiąże się ze zwolnieniem z dyżurów w dniu meczu i dzień po nim. Jednak gdy ministerstwo prosi Łubicza, by wystawił szpitalną drużynę na charytatywny mecz, okazuje się, że większość potencjalnych graczy cierpi na kontuzje...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także