Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (4)

Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (4)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Prawniczka Alicja oznajmia Kidlerowi, że jest w ciąży. On z wrażenia mdleje. Ordynator widzi, że w szpitalu działa SPA. Przepytuje pracowników. Dowiaduje się rzeczy, których nie podejrzewał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Prawniczka Alicja oznajmia Kidlerowi, że jest w ciąży. Ten z wrażenia mdleje. Gdy odzyskuje przytomność, postanawia sprawdzić, czy rzeczywiście to on jest ojcem. Ordynator zauważa, że w szpitalu działa nielegalne SPA. Decyduje się przepytać osobiście każdego z pracowników. Dowiaduje się tym samym wielu rzeczy, których nawet nie podejrzewał. Basen przyznaje się do nielegalnego połowu ryb, Wstrząs do kradzieży sprzętu medycznego, zaś siostra Basen opowiada o swoim romansie z doktorem Kraśnikiem... Nikt jednak nie chce zdradzić, kto prowadzi nielegalny ośrodek odnowy biologicznej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)