Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)

Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)

serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Biznesmen Bizoń obecnie zajmuje się genealogią. W Kidlerze rozpoznaje potomka szlachty żmudzkiej, nobilitowanej za czasów Stefana Batorego. Doktor zaczyna paradować po szpitalu z szablą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 24 lutego
za 3 dni
3:00 Comedy Central Family

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Biznesmen Bizoń rozpoczyna nową działalność gospodarczą. Obecnie zajmuje się genealogią. Od razu rozpoznaje w Kidlerze potomka szlachty żmudzkiej, nobilitowanej za czasów Stefana Batorego. Doktor postanawia podkreślić swoje pochodzenie i zaczyna paradować po szpitalu z szablą. Do siostry Basi dzwoni ciocia Munia. Wyjeżdża właśnie do Stanów i chce zostawić pielęgniarce swoje piękne, ogromne mieszkanie. Ciocia pragnie jednak przy podpisywaniu papierów zobaczyć zakochanego w pielęgniarce doktora Wstrząsa. Nie wie, że siostra się z nim rozwiodła. Basia namawia Wstrząsa na udawanie przed ciocią zakochanego małżeństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także