Daleko od miasta 6 (1)

Daleko od miasta 6 (1)

serial dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Reżyseria:Jakub Kowalczyk
W skrócie:Iza i Rafał pochodzą z Mazur. Swoje miejsce na ziemi odnaleźli w Lipowie, gdzie założyli Winnicę Majcz. Prowadzą agroturystykę, w której namawiają gości do zatopienia się w błogim lenistwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Natalia Sosin-Krosnowska odwiedza ludzi, którzy mieli odwagę porzucić życie w mieście. Historie bohaterów pokazują, że warto szukać swojego szczęścia, nawet jeśli wymaga ono podjęcia trudnych decyzji. Przeprowadzka na wieś oznacza nie tylko spokój, ciszę i sielankowe życie, ale również dostosowanie się do zupełnie innych realiów.

W tym odcinku

Iza i Rafał pochodzą z Mazur. Od zawsze wiedzieli, że chcą tam pozostać. Swoje miejsce na ziemi odnaleźli w Lipowie, gdzie założyli Winnicę Majcz. Początkowe plany odłożyli jednak na bok i skupili się na zwykłym, szczęśliwym oraz spokojnym życiu. Nie gonią ich żadne terminy. Mają czas dla siebie, a także piękny dom nad jeziorem. Wspólnie gotują i chodzą na spacery z psami. Odpowiada im tryb życia pozbawiony pośpiechu. Prowadzą agroturystykę, w której namawiają gości do zatopienia się w błogim lenistwie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także