Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Mieczysław Szcześniak (28)
| W skrócie: | Rozmowa z Mietkiem Szcześniakiem skupi się na jego trudnym dzieciństwie, pokonanym dzięki miłości do muzyki. Omówimy jego pierwsze sukcesy, jak Ikary i debiut w Opolu oraz hit "Dumka na dwa serca". |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Maciej Orłoś porozmawia z wybitnymi osobistościami polskiej kultury i sztuki. Towarzyszyć im będzie wyjątkowy klimat jazzowego klubu i występujący na żywo zespół. Poruszane tematy dotyczyć będą zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Nie zabraknie wspomnień radosnych, ale także tych skłaniających do refleksji i wywołujących wzruszenia. Przywołać je pomogą wyjątkowi goście, tacy jak koledzy ze szkolnych ławek i sąsiedzi, którzy wraz z publicznością zasiądą przy kawiarnianych stolikach. Ich opowieści uzupełnią felietony i archiwalne materiały, które zabiorą widzów w sentymentalną podróż.
Rozmowa z Mietkiem Szcześniakiem rozpocznie się od wspomnień o trudnym dzieciństwie, które udało mu się przezwyciężyć dzięki miłości do muzyki. Poruszymy temat jego pierwszych wyróżnień - takich jak Ikary, Jazz Jamboree czy Srebrny Samowar - oraz debiutu na Festiwalu w Opolu. Największy sukces, czyli utwór "Dumka na dwa serca", również zostanie przywołany. Nie zabraknie wątku o przerwie w karierze na początku lat 2000 i rozmów o jego innych pasjach, jak podróże, gotowanie czy silna więź z przyrodą. Wśród gości pojawią się Grażyna Łobaszewska, Ania Byrcyn oraz siostra artysty, Sylwia Baranek.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Orłoś
gospodarz
Zobacz także
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Olgierd Łukaszewicz (35) - talk-show - sobota, 4 kwietnia 13:00 i 2 późniejsze emisje
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Andrzej Krzywy (34) - talk-show - sobota, 4 kwietnia 22:10 i 2 późniejsze emisje
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Andrzej Seweryn (36) - talk-show - niedziela, 5 kwietnia 17:35 i 2 późniejsze emisje
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Kayah (33) - talk-show - noc śr./czw., 8 na 9 kwietnia 4:15
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2: Janusz Chabior (37) - talk-show - niedziela, 12 kwietnia 17:35
- Daję słowo - Maciej Orłoś 2 (34) - talk-show - noc śr./czw., 15 na 16 kwietnia 4:25
