Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później: Musimy się zdzwonić, czyli cienie przeszłości (11/15)

Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później: Musimy się zdzwonić, czyli cienie przeszłości (11/15)

serial komediowy Polska 1993   od 7 lat
Występują:Andrzej Kopiczyński, Halina Kowalska, Anna Seniuk, Krzysztof Fogiel
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Karwowski udaje się z Borysem do wesołego miasteczka i spotyka dawną sympatię z wnuczką. Oddają się wspomnieniom, zapominając o dzieciach...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inżyniera Karwowskiego (Andrzej Kopiczyński), jego żony Magdy (Anna Seniuk) oraz ich dorosłych już dzieci i wnuków. Stefan, przed laty czterdziestoletni budowlaniec, obecnie musi zmierzyć się z nadchodzącą jesienią życia, a także stawić czoła nowej rzeczywistości po 1989 roku.

W tym odcinku

Pan Karwowski udaje się z Borysem do wesołego miasteczka, gdzie spotyka swoją dawną sympatię, która także ma pod opieką wnuczkę. Dorośli oddają się wspomnieniom i nie zauważają, że ich podopieczni czynią, co im się tylko podoba. Sytuacja staje się napięta, gdy dzieci nie zjawiają się na umówionym miejscu spotkania. Po odnalezieniu wnucząt, okazuje się, że Borys został pobity i wymaga opatrzenia ran. Tymczasem pani Madzia niepokoi się, że dziadek z wnukiem nie wracają na obiad i chcąc się uspokoić, wybiera się na spacer. Niespodziewanie ona także spotyka mężczyznę, z którym była kiedyś związana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)