Czego pragną mężczyźni

Czego pragną mężczyźni

5.7/10 5.2/10

(What Men Want)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 2019   od 16 lat
Występują:Taraji P. Henson, Aldis Hodge, Richard Roundtree, Wendi McLendon-Covey
Reżyseria:Adam Shankman
W skrócie:Ali Davis (Taraji P. Henson) jest agentką sportową. Pewnego dnia odkrywa, że potrafi czytać w myślach mężczyzn. Postanawia wykorzystać nowy dar do podpisania kontraktu z przyszłą gwiazdą NBA.
Odpowiedź na przebojową komedię "Czego pragną kobiety" z Melem Gibsonem. Spychana dotąd na bok przez konkurentów agentka sportowa zaczyna odnosić sukcesy w branży, od kiedy czyta w męskich myślach.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 24 stycznia
jutro
9:55 HBO 3

Opis

Ali Davis (Taraji P. Henson) jest ambitną i odnoszącą sukcesy agentką sportową. Na przeszkodzie do wspięcia się na kolejny szczebel kariery stoi jednak fakt, że w mniemaniu szefa jako kobieta nie potrafi dobrze porozumiewać się z mężczyznami. Na wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki podczas spotkania z ekscentryczną wróżką (Erykah Badu) wypija wyjątkowy napar i doznaje urazu czaszki. Trafia do szpitala i kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że potrafi czytać w myślach mężczyzn. Postanawia wykorzystać nowy dar do podpisania kontraktu z przyszłą gwiazdą NBA i zdobycia wymarzonego awansu w pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)