Czas zbrodni

5.6/10 5.3/10

(Ticking Clock)

THRILLER USA 2011   od 16 lat
Występują:Cuba Gooding Jr., Neal McDonough, Nicki Aycox, Austin Abrams
Reżyseria:Ernie Barbarash
W skrócie:Dziennikarz kryminalny Lewis Hicks znajduje dziennik, w którym seryjny morderca wymienił nazwiska swoich przyszłych ofiar.
Dziennikarz podejrzny o zamordowanie swojej dziewczyny podejmuje własne śledztwo, by znaleźć prawdziwego sprawcę. Rutyna.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarz kryminalny Lewis Hicks (Cuba Gooding Jr.), specjalizujący się w artykułach na temat brutalnych zbrodni, przyjeżdża do mieszkania swojej dziewczyny, Felicii (Veronica Berry). W środku znajduje ciało ukochanej i spostrzega mordercę (Neal McDonough). Rozpoczyna pościg za zbrodniarzem. Nie udaje mu się schwytać zabójcy, lecz mężczyzna upuszcza książkę. Okazuje się, że jest to dziennik, w którym morderca opisał wszystkie swoje zbrodnie oraz wymienił nazwiska przyszłych ofiar. Hicks opowiada o dokumencie policjantom, lecz dla funkcjonariuszy to on jest głównym podejrzanym w sprawie śmierci Felicii. Reporter zdaje sobie sprawę, że jest jedynym człowiekiem, który może za zapobiec kolejnym tragediom. Rozpoczyna więc prywatne śledztwo. Musi znaleźć autora pamiętnika, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)