Czas wojowników (7)

Czas wojowników (7)

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Irena Morawska, Jerzy Morawski
W skrócie:Tymoteusz 'Omen' Świątek i Asia są parą, którą oprócz uczucia łączy także pasja do trenowania MMA. Asia próbuje sprostać oczekiwaniom Omena. 'Harnaś' Dawid pojawia się na trening u Renaty Naczaj.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 10 dni
5:00 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Twórcy przedstawiają portrety młodych ludzi, niekiedy mających konflikt z prawem, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Sporty walki, treningi i towarzyszące im wyrzeczenia kształtują ich charakter. Bohaterowie serii uważają, że trenowanie sportów walki może coś zmienić w ich życiu. Niekiedy jest to środek wyrwania z beznadziei i szansa na lepsze życie niż ich rodzice.

W tym odcinku

Tymoteusz "Omen" Świątek i Asia są parą, którą oprócz uczucia łączy także pasja do trenowania MMA. Krucha i subtelna Asia próbuje sprostać wymagającym oczekiwaniom "Omena". "Harnaś" Dawid pojawia się na trening u Renaty Naczaj. Wytrawna trenerka sprawdza gotowość mężczyzny do walk na ringu. Basia "Shogun" po zmianie swojego wizerunku zmienia także dotychczasowy klub. Kobieta liczy na to, że dzięki takiemu posunięci dotrze na sam szczyt kobiecego MMA w kraju.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także