Czas wojowników (4)

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Irena Morawska, Jerzy Morawski
W skrócie:17-letni Dominik Kowalski swoją przygodę ze sportem rozpoczął od gimnastyki artystycznej. Obecnie chłopak przygotowuje się pod okiem Pawła Nastuli do pierwszej walki w MMA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 17 grudnia
pojutrze
1:45 Polsat Doku (z napisami)
poniedziałek, 18 grudnia
za 3 dni
5:30 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Twórcy przedstawiają portrety młodych ludzi, niekiedy mających konflikt z prawem, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Sporty walki, treningi i towarzyszące im wyrzeczenia kształtują ich charakter. Bohaterowie serii uważają, że trenowanie sportów walki może coś zmienić w ich życiu. Niekiedy jest to środek wyrwania z beznadziei i szansa na lepsze życie niż ich rodzice.

W tym odcinku

Widzowie poznają 17-letniego Dominika Kowalskiego, który rozpoczął swoją przygodę ze sportem od gimnastyki artystycznej. Obecnie chłopak przygotowuje się pod okiem Pawła Nastuli do pierwszej walki w MMA. Z kolei Basia "Shogun" dowiaduje się, że w pierwszej walce w swoim życiu zmierzy się z zawodniczką z Rosji. Jeśli chce wygrać, musi pokonać stres, który ją obezwładnia. Natomiast Bartek przez kilka dni jest na surowej diecie, ponieważ chce zbić wagę. Oczywiście jest ryzyko, że podczas walki w takim stanie może okazać się zbyt słaby i przeciwnik go pokona.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także