Czas wojowników (3)

Czas wojowników (3)

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Irena Morawska, Jerzy Morawski
W skrócie:Bohaterką odcinka jest Asia, dziewczyna Tymoteusza 'Omena' Świątka, która trenuje MMA. W dalszej części widzowie poznają historię Bartka, który jest uzależniony od sportu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy przedstawiają portrety młodych ludzi, niekiedy mających konflikt z prawem, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Sporty walki, treningi i towarzyszące im wyrzeczenia kształtują ich charakter. Bohaterowie serii uważają, że trenowanie sportów walki może coś zmienić w ich życiu. Niekiedy jest to środek wyrwania z beznadziei i szansa na lepsze życie niż ich rodzice.

W tym odcinku

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Asia, dziewczyna Tymoteusza "Omena" Swiątka, która trenuje MMA. Dziewczynę czeka kolejna walka. Asia musi się skoncentrować, jeśli chce udowodnić, tym którzy w nią wątpią, że może wygrać. W dalszej części widzowie poznają również historię Bartka, który jest uzależniony od sportu. Chłopak musi pokonać swoje słabości i naprawić skomplikowane relacje z matką, żeby mógł się skupić na kolejnej walce. Z kolei Renata Naczaj jest trenerką MMA. Ta weteranka sztuk walki jest związana ze sportem od 1984 roku. Wiele lat trenowała wbrew rodzinie i opinii wszystkich, którzy uważają, że dziewczynie nie wypada uprawiać sztuk walki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także