Czas wojowników (2)

Czas wojowników (2)

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Irena Morawska, Jerzy Morawski
W skrócie:Basia 'Shogun' Nalepka musi pokonać swoje słabości przed Mistrzostwami Polski w Żyrardowie. Do tych samych zawodów staje Tymoteusz 'Omen' Świątka. Jak dotąd chłopak nie ma sobie równych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy przedstawiają portrety młodych ludzi, niekiedy mających konflikt z prawem, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Sporty walki, treningi i towarzyszące im wyrzeczenia kształtują ich charakter. Bohaterowie serii uważają, że trenowanie sportów walki może coś zmienić w ich życiu. Niekiedy jest to środek wyrwania z beznadziei i szansa na lepsze życie niż ich rodzice.

W tym odcinku

Basia "Shogun" Nalepka wciąż zmaga się z przeszłością. Dziewczyna musi się jednak skoncentrować, pokonać swoje słabości i nabrać pewności siebie, ponieważ bierze udział w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzieżowców w Żyrardowie. Do tych samych zawodów staje Tymoteusz "Omen" Świątka. Jak dotąd młody sportowiec nie ma sobie równych. Chłopak nie opuścił ani jednego treningu, mimo że musi dojeżdżać 20 km. Zawodnik wierzy nie tylko w siebie, lecz także kibicuje swojej dziewczynie Asi, początkującej miłośniczce sztuk walki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także