Czas wojowników (1)

Czas wojowników (1)

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Irena Morawska, Jerzy Morawski
W skrócie:Widzowie poznają historię sportowców, którzy nie mieli łatwego dzieciństwa. Rodzice Piotrka byli alkoholikami, w domu brakowało pieniędzy na jedzenie. Chłopak uprawia sporty walki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy przedstawiają portrety młodych ludzi, niekiedy mających konflikt z prawem, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Sporty walki, treningi i towarzyszące im wyrzeczenia kształtują ich charakter. Bohaterowie serii uważają, że trenowanie sportów walki może coś zmienić w ich życiu. Niekiedy jest to środek wyrwania z beznadziei i szansa na lepsze życie niż ich rodzice.

W tym odcinku

Widzowie poznają historię sportowców, którzy nie mieli łatwego dzieciństwa. Rodzice Piotrka "Judo" byli alkoholikami, zdarzało się, że w domu brakowało pieniędzy na jedzenie. Od kilku lat uprawia sporty walki. Właśnie trenuje przed najważniejszą walką. Tym razem czuje, że zwycięstwo należy do niego. Z kolei Basia "Shogun" trenuje MMA. To niełatwy sport, zwłaszcza dla kobiety, jednak wierzy, że kiedyś zostanie mistrzynią. Dzieciństwo Basi minęło z zegarkiem w ręku, dziewczyna była szkolona i musiała wszystko zrobić w terminach wyznaczonych przez rodziców. Nierzadko w jej domu dochodziło do aktów przemocy. W wieku 13 lat w jej życiu wydarzyło się coś, co całkowicie ją zmieniło.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także